![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjG-M9o3uUshlVO-eaCCvrd0khHo912JpY7UZHOWAsSNuM_ngm-9Qi9SqDrrPMm5aqYah-JokpuQ12i9UqGzi1wuNYFihTmFxC5a36jYtX2yPI5OWehfBpr7XVZqAqTxHnVsRpurP_QPbtAhR0xHHCz2LhR1gwQsq3dhz98KcX5WbnFeLmAGUYRaNVH5B0/s16000/unnamed.jpg)
Χωρίς ρεύμα θα μείνουν αύριο Πέμπτη 30 Νοεμβρίου δύο περιοχές στην Καλαμαριά.
Συγκεκριμένα χωρίς ρεύμα θα μείνουν οι καταναλωτές από τις 08:00 έως τις 13:00 μμ που βρίσκονται περιμετρικά των οδών : Θ.ΣΟΦΟΥΛΗ, ΚΟΧΛΙΔΟΣ, ΒΡΥΑΝΤΟΣ, ΚΑΡΑΟΛΗ ΚΑΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΚΕΡΑΣΟΥΝΤΟΣ, ΑΒΔΕΛΑ, ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ, ΠΑΠΑΓΟΥ, Τ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ
➧και από τις 11:00 έως τις 14:00 μμ οι καταναλωτές που βρίσκονται περιμετρικά των οδών: Τ.ΟΙΚΟΜΙΔΗ, ΚΑΡΑΟΛΗ ΚΑΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΚΕΡΑΣΟΥΝΤΟΣ, ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ, ΣΤΡΑΒΩΝΟΣ, ΒΡΥΑΝΤΟΣ, ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ, κ.α.